prodej
novostaveb
bytů
krásné místo
úžasný výhled
nízké měsíční náklady

Projekt U Hrášku

Klid, zeleň, vynikající spojení do Prahy a veškeráobčanská vybavenost. To je bydlení U Hrášku, které je zasazeno do příjemné atmosféry historického města Slaný. Bytový dům v této žádané lokalitě je z jedné strany lemován kaštanovou alejí, z druhé nově vzniklou vilovou čtvrtí a dětským hřištěm. Výborná dopravní obslužnost je zajištěna blízkou zastávkou MHD a zastávkou autobusu, odkud se dostanete přímým spojem na metro Veleslavín či letiště Václava Havla.

Bytový dům o 5-ti podlažích projde kompletní rekonstrukcí, kdy bude zachován pouze železobetonový skelet v kombinaci nosných konstrukcí z plných cihel. Veškeré ostatní prvky budou zcela nově vybudovány – od střechy přes masivního zateplení, kvalitní okna, vč. nového vytápění, kdy solární kolektory zajistí novým majitelům nízké náklady na provoz bytu. Velikost jednotlivých bytů se pohybuje od 24 do 108 m2. Většina bytů disponuje terasou či předzahrádkou, k většině z nich bude vyhrazené stání na vlastním pozemku za domem. Atraktivnost bytů mimo jiné spočívá ve výhledu, kdy jedna část je orientovaná do stromové aleje a druhá míří svými okny na oblast Českého středohoří. První etapa projektu bude dokončena v roce 2017, kompletní dokončení projektu je předpokládané v roce 2018.

Varianta "holobyt" - nabízíme Vám možnost dokončení bytu zcela dle vlastního vkusu - tzn. byt bude předán bez plovoucí podlahy, interiérových dveří, neobložené a nevybavené koupelny a wc.

Blízko celé lokality se nachází několik mateřských a základních škol, gymnázium, integrovaná střední škola a obchodní akademie. Klidné místo U Hrášku oplývá veškerou občanskou vybaveností, jako je vyhlášená Slánská nemocnice,pošta, lékárny, supermarket nebo sportovní centrum, kino, divadlo, aquapark, nově zrekonstruovaný atletický stadion nebo poliklinika. Děti najdou zábavu na dětském hřišti (50 m od domu) či v nedalekém Rákosníčkově hřišti.